Par Schüco

UZŅĒMUMA SCHÜCO VĒSTURE

Uzņēmuma Schüco vēsture aizsākās no neliela ģimenes biznesa vācu pilsētiņā Porta Vestfalika (jeb Austrumu Vestfalika, aptuveni 70 kilometri uz rietumiem no Hannoveres). 1951.gada 1.janvārī Hainss Šūmans (Heinz Schurmann) nodibina uzņēmumu Heinz Schurmann & Cо.

Pēc trim gadiem uzņēmums pārvācas uz lielāku pilsētu - Bilefeldī, bet 1963.gadā pievienojas tehnoloģiju uzņēmumam Otto Fuchs KG ar saīsināto nosaukumu Schüco (saīsinājums no Schürmann & Cо). Šajā brīdī Schüco atklāj jaunus uzņēmējdarbības virzienus, ieņemot nozares līdera pozīciju. 1964.gadā tiek nodibināts uzņēmums Schüco Design, kas izstrādā un piegādā alumīnija fasāžu sistēmas mēbelēm. 80. gados Schüco savam produktu klāstam pievieno metāla-PBC logus. 90.gadu beigās uzņēmums sāk veiksmīgi darboties saules enerģijas tirgū.

Šodien uzņēmums Schüco ir pazīstams visā pasaulē, pateicoties jaunu un mūsdienīgu tehnoloģiju izstrādei un ieviešanai energoefektīvu norobežojošo konstrukciju jomā. Visaptveroša pieeja ļauj apmierināt vairāk kā 12000 sadarbības partneru prasības 80 pasaules valstīs. Uzņēmuma apgrozījums 2013. gadā bija 1,5 miljardi eiro ar vairāk nekā 4800 darbiniekiem (pēc uzņēmuma Schüco datiem).

История компании Schüco1999. gadā, īsi pirms jaunā gadsimta sākuma, Schüco pievienojas Formula 1. Schüco darbojas kā McLaren - Mercedes sponsors, un McLaren - Mercedes sacīkšu automobilis ar Schüco logotipu dominē motosporta čempionu līgā.

MŪSU KORPORATĪVĀS VĒRTĪBAS

Inovācija, sadarbība, izcilība un atbildība ir Schüco panākumu atslēga. Kā tehnoloģisks līderis norobežojošo konstrukciju jomā, Schüco pastāvīgi pilnveido savu produkciju. Tajā pašā laikā uzņēmums ir kompetents partneris saviem investoriem, arhitektiem un materiālu ražotājiem visā pasaulē. Schüco izcilību nodrošina spēcīgs zīmols, pārbaudīta kvalitāte un lielisks dizains. Ražojot ilgtspējīgu produkciju, Schüco taupa resursus un rūpējas par cilvēkiem un vidi.
  •  INOVĀCIJA nozīmē pastāvīgi pilnveidot esošo un radīt kaut ko jaunu.
  • SADARBĪBA nozīmē visu produktu un pakalpojumu pielāgošanu klientu prasībām
  • IZCILĪBA visā, ko Schüco dara, tiek sasniegti izcili rezultāti.
  • ATBILDĪBA Schüco izmanto modernās tehnoloģijas, uzsvaru liekot uz cilvēku un dabu.