Plastmasas durvis

Plastikāta (PVC) Durvis

Balkona durvis

Balkona durvis visbiežāk ir balkona bloka daļa un uzstādāmas kopā ar logu. Pasūtot PVC balkona durvis, ir svarīgi apzināties to funkcijas un funkcionālās prasības. Piemēram, ja loga blokam ir fiksētās vērtnes, tad durvis ir jāaprīko ar sasvēršanas-pagriešanas mehānismu: tas ļaus nodrošināt ērtu telpas vēdināšanu bez caurvējiem. Ja balkons vai lodžija ir iestikloti - pietiek pasūtīt PVC durvis ar vienkameras stikla paketi.

Runājot par balkona durvju konstrukciju, jāatzīmē, ka tā pilnībā sakrīt ar standarta logu konstrukciju: labs blīvējums gar visu malu, daudzpunktu slēgmehānisms, sasvēršanas vai sasvēršanas-pagriešanas režīms ar vērtnes darbības traucējumu bloķēšanu. Balkona durvīm rokturis ir tikai no vienas puses -  iekšpuses. Protams, ir iespējams uzstādīt rokturi abās balkona durvju pusēs. Balkona durvīm ir vēl viena atšķirīga īpatnība – tās veras tikai uz iekšpusi.

Profesionāla montāža

Izvēloties savam dzīvoklim vai mājai jaunas balkona durvis, ir noteikti jāpadomā ne tikai par ražošanas, bet arī par montāžas kvalitāti. Mūsu uzņēmuma montāžu brigādes ir augsti kvalificētas, kas ļauj tām veikt balkona durvju uzstādīšanu saskaņā ar visām nepieciešamām ekspluatācijas prasībām.

 

Iekšdurvis

Šīs vieglās durvis tiek plaši izmantotas ofisos, dzīvojamajās mājās un tehnoloģiskajās telpās. PVC profila durvis ir izturīgas pret gaisa mitruma izmaiņām un lieliski funkcionē vannas istabās un tualetēs, baseinos un dušas telpās, pagrabos un bēniņu telpās. Plastikāta durvīm nepieciešama minimāla apkope (pietiek ar regulāru apmazgāšanu ar mitru lupatu). Tās neietekmē sadzīves ķīmija un tām raksturīga izteikta mehāniskā izturība. Kvalitāte un veiktspēja nodrošina to uzticamu kalpošanu 20-25 gadu garumā.

Балконные двери

Alternatīvi konstrukciju un dizaina varianti plašā izvēlē

Mēs piedāvājam klientiem alternatīvus konstrukciju un dizaina variantus plašā izvēlē, kā arī dažādas krāsu variācijas. Pateicoties tam, konstrukcijas var pieskaņot jebkuram interjeram – gan dzīvojamajām telpām, gan ofisam.

Papildus baltām durvīm, mēs piedāvājam Jums izvelēties krāsu, kura harmoniski iekļausies Jūsu mājokļa interjerā. Plašā krāsu un struktūru palete padarīs jūsu māju patiešām unikālu. Durvju pārklājumiem tiek izmantota nākošās paaudzes pārklājumu sistēma, kas ir identiska dabiskas koksnes struktūrai. Durvju virsma ilgi saglabā glancēto spīdumu.

Ārdurvis

Telpas ārdurvīm jāpiemīt sekojošām īpašībām: drošas, ar pretielaušanās sistēmu, minimāls siltumvadības koeficents, izcila skaļas izolācija un pievilcība.

Metāla-plastikāta ārdurvju bloki pretielaušanās ziņā ir praktiski vienā līmenī ar tērauda variantiem un pārspēj koka analogus.

  • Rāmju un vērtņu profilu stiprina speciāli tērauda ieliktņi.
  • Līdzīgi papildu elementi bloķē piekļuvi stikla gropei un slēgmehānismiem.
  • Durvju konstrukcijā iebūvētās slēdzenes aprīkotas ar vairākiem spraišļiem.
  • Durvis ir iespējams aprīkot ar papildu pretielaušanās furnitūru - aizbīdņiem, štulpu u.t.t.
  • Ofisu telpām aktuāli būs elektriskā aizvērēja uzstādīšana.

Ārējā noformējuma varianti

PVC ārdurvīm ir pieejami visdažādākie ārējā noformējuma varianti. Tas attiecas arī uz dekoratīvo elementu izkārtojumu un pārklājuma krāsas izvēli. Oriģinalitāti un īpašu pievilcību piešķir liektie imposti un lokveida durvju augšdaļa.

Stikla paketes, kas ir daļa no ārdurvju konstrukcijas, var būt ar dažādu kameru skaitu un tās tiek izgatavotas no energoefektīva, tonēta vai sitienizturīga stikla. PVC ārdurvis prasa minimālas ekspluatāciju izmaksas, ir drošas, estētiskas, ilgmūžīgas un par labu cenu.

×
Šis lauks ir obligāts.