Nestandarta formas

Nestandarta PVC logi

Arhitektūras risinājumi ne tikai dažādās mūsdienu celtnēs, bet arī vēsturiskās ēkās neļauj uzstādīt tradicionālos taisnleņķa formas plastikāta logus. Tomēr nav vajadzības uztraukties, ja Jūsu logiem ir nestandarta konstrukcija, jo mūsdienīgas ražošanas tehnoloģijas ļauj piešķirt plastikāta profilam jebkādu formu.

Nestandarta izmēra unikāli plastikāta logi ir izstrādājumi, kuru ģeometrija atšķiras no tipveida PVC konstrukcijām, kas tiek uzstādītas mūsdienīgās dzīvojamās un komerciālās ēkās. Pie šāda veida logiem var pieskaitīt profilus ar apļveida, rombveida, trīsstūrveida un trapecveida atverēm. Tā kā paši ražojam logus, mēs varam Jums piedāvāt nestandarta plastikāta logus, kas tiek izgatavoti, ar īpašu metodi saliecot augstas kvalitātes PVC profilus, tādējādi iegūstot nepieciešamo formu.

Nestandarta logu formu varianti

Trijstūra formas logi

Logs taisnleņķa trijstūra formā būs piemērots uzstādīšanai virs parasta loga vai zem jumta kores (augšējās horizontālās malas). Taisnleņķa trijstūris ir piemērots telpās, kur logi veras uz aizmuguri vai ir pagriežami.

Loka formas logi

Loka formas logu izgatavošanas process ir sarežģītāks un ilgstošāks, nekā standarta PVC logiem. Tos var izgatavot tikai ar īpašu mūsdienīgu aprīkojumu, no pašiem kvalitatīvākajiem materiāliem: profila, stikla paketēm, blīvējuma. Arī gatavu logu montāža prasa augsti kvalificētus darbiniekus.

Trapeces formas logi

Nestandarta trapeces formas logi labi saskanēs ar dekoratīvu istabas interjeru – piemēram, retro stilā ar romantikas elementu. Pastāv dažādu iemeslu, kādēļ cilvēki dod priekšroku logiem trapeces formā. Piemēram, tie nodrošina daudz vairāk gaismas istabās ar divslīpju jumtu. Turklāt, nestandarta plastikāta logi trapecveida formā uzsver lielisko mājas vai dzīvokļa īpašnieka gaumi.

Nestandarta logu populārakie veidi

Plastikāta loka formas logu dekorēšana

Pateicoties savam izskatam, plastikāta loka formas logi jau ir ekskluzīvi, taču dažkārt telpas iekārtojums prasa īpašu pieeju logu noformējumam. Dizaina ieceri ir iespējams īstenot, izmantojot logus ar pārklājumu vai ar šprosēm dekorētus logus.

 

Šprosu uzstādīšana

Dažāda platuma un krāsas šprosu iestrādāšana stikla paketē ļauj piešķirt logam neatkārtojamu stilu. Tā, piemēram, telpas dizainu antīkā stilā labi papildina loka formas logi ar zelta vai sudrabotām šprosēm.

EUROLOGI logi pēc pasūtītāja vēlmes var tikt nokomplektēti vienā no imitācijas variantiem, kas tiek atspoguļoti fotogrāfijās.

Krāsa un tekstūra pēc Jūsu izvēles

Mums patīk, ja apkārt ir skaistas lietas, kas padara mūsu dzīvi ērtāku, un logi šajā gadījumā nav izņēmums, īpaši ja runa iet par augstas kvalitātes Schüco logiem.

Papildus standarta baltajai krāsai, piedāvājam Jums piemeklēt kādu no Schüco kataloga krāsām, kas nevainojami iederēsies Jūsu mājokļa interjerā.

Plaša krāsu un koka struktūru izvēle palīdzēs izcelt Jūsu mājokļa unikalitāti. Schüco profilu laminēšanai tiek izmantots jaunākās paaudzes plēves pārklājums, kas precīzi atspoguļo dabiskā koka tekstūru.

Rāmju krāsa neizbalē un ilgstoši saglabā glancētu spīdumu.

Izceliet savu individualitāti ar Schüco profila logiem!

×
Šis lauks ir obligāts.