Jumta logi

Jumta logi - jaunas sajūtas zem jumta

Neatkarīgi no tā, vai Jūs būvējat jaunu māju vai modernizējat mansarda tipa jumtu, Roto produkcija piedāvā brīvību un komfortu zem jumta. Mūsu jumta logi izceļas ar vadošām tehnoloģijām: iebūvēta siltināšana, loga sagatavošana uzstādīšanai jau ražošanās procesā. Tas viss kopā ar neatkārtojamo dizainu nodrošina mūsu produkcijai nepārspētu vācu kvalitāti. Dodiet sev iespēju jaunā veidā novērtēt dzīvi zem jumta - telpā, kas ir piepildīta ar gaismu un siltumu.

Jumta logu veidi

Designo r8 ar divām vērtnes pagrieziena asīm

Mūsdienīgs dizains un augsta energoefektivitāte

Designo R8 logs ieņem īpašu vietu Roto jumta logu klāstā. Šim loga modelim piemīt visaugstākā funkcionalitāte un izcila energoefektivitāte, pateicoties divkāršai vēršanās sistēmai, kas aprīkota ar vienu daudzfunkcionālu rokturi. Samazināts montāžas augstums, mūsdienīgs dizains un ārējo uzliku krāsa (metālisks antracīts) nodrošina ideālu loga pieskaņošanos jumta segumam.

VIDEO

Designo R7 ar pacelto pagrieziena asi

Unikāls funkcionāls risinājums. Augsts komforts.

Designo R7 jumta logs, salīdzinot ar tradicionālo loga modeli ar centrālo pagrieziena asi, atšķiras ar augstu funkcionalitāti un uzlabotu komfortu. Vērtnes pagrieziena ass pārvietota līdz ¾ no loga augstuma un, pateicoties gāzes amortizatoriem, loga vērtne izstumjas ārā, bet tās virsdaļa nenonāk bēniņos. Šī tehnoloģija ļauj lietotājam brīvi un droši piekļūt pie atvērtā loga bez nepieciešamības saliekties zem vērtnes. Šaurie rāmju profili nodrošina ideālu telpas apgaismojumu.

Roto Q4 ar centrālo vērtnes pagrieziena asi

"Klikšķa skaņa" liecina par pareizi veiktu montāžu

Mūsdienīgs dizains, visaugstākā kvalitāte, energoefektivitāte - tās ir RotoQ loga īpašības. RotoQ ir koka logs ar jaunākās paaudzes centrālo vērtnes pagrieziena asi. RotoQ pārsteidz ar inovatīviem risinājumiem un ergonomisku roktura formu. Tiek nodrošināts augsts komforta līmenis, pateicoties lielam skaitam aksesuāru, kurus iespējams uzstādīt, neizmantojot instrumentus.

Designo R4 ar centrālo pagrieziena asi

Tradicionāls risinājums Pagrieziena ass

Designo R4 jumta logiem atrodas 1/2 loga augstumā. Atvēršanai un aizvēršanai paredzēts viens rokturis, kas ir izvietots loga apakšdaļā. Logs izceļas ar ārējo uzliku mūsdienīgo krāsu - metālisks antracīts. Designo R4 logs ir ideāls papildinājums Designo R7 jumta logiem grūti pieejamās vietās.

Designo R4 rototronic ar tālvadību

Tālvadības komforts

Designo R4 RotoTronic jumta logs ir ideāli piemērots uzstādīšanai grūti pieejamās vietās kopā ar Designo R7 logiem. Tie ir motorizēti, kas ļauj tos atvērt vai aizvērt ar sienas slēdzi (RotoTronic E) vai ar tālvadības pulti (RotoTronic EF). Logs ir aprīkots ar lietus sensoru, kas automātiski aizvērs logu nokrišņu gadījumā.

×
Šis lauks ir obligāts.