Biroja starpsienas

Biroja starpsienas

Starpsiena ir konstrukcija, kas ir pārsvarā nepieciešama biroju telpās. Plastikāta starpsienas bieži ir ļoti svarīgs elements un eleganta interjera daļa. Tās ļauj optimizēt biroja telpu, sadalot to atsevišķās zonās. Darbinieki un apmeklētāji jūtas ērtāk, un atmosfēra birojā kļūst nepiespiestāka un uzticamāka.

Biroju starpsienu priekšrocības

Stacionārās starpsienas tiek piestiprinātas pie grīdas, griestiem un sienām, ir ļoti izturīgas un ar labu skaņas izolāciju. Ja starpsienu nepieciešams uzstādīt telpā ar piekarināmajiem griestiem, konstrukciju ir iespējams noregulēt līdz vajadzīgajam augstumam un nostiprināt ar fiksatoriem, ko piestiprina tieši pie galvenajiem grieztiem.

Plastikāta biroja starpsienas var būt caurspīdīgas, necaurspīdīgas un kombinētas. Pirmajā gadījumā PVC profils tiek ievietots stikla paketē, otrajā – dažādi necaurspīdīgi materiāli. Pastāv uzskats, ka pilnībā caurspīdīgas biroja starpsienas ne vienmēr ir patīkamas darbiniekiem, īpaši sievietēm. Šajā gadījumā var pielietot matēto stiklu vai pārklātu stiklu, vai arī starpsienas var daļēji aizsegt ar žalūziju palīdzību. Tādējādi, ņemot vērā gan PVC profila, gan pildījuma krāsu risinājumu plašo spektru, plastikāta starpsienas piedāvā praktiski neierobežotas iespējas dizainam un unikāla stila radīšanai.

Starpsienu un durvju pildījumam tiek izmantoti dekoratīvi necaurspīdīgi vai gaismas caurlaidīgi materiāli, kurus, ja nepieciešams, var kombinēt - viena konstrukcijas daļa var būt caurspīdīga, bet cita - nē.

×
Šis lauks ir obligāts.