Liektie stikli

Liektie stikli

Mēs ar lepnumu piedāvājam Jums mūsu uzņēmuma jauno produkciju: stikla liekšana, stikla kausēšana un daudzkārtains stikls(dekoratīvais tripleks).

Mūsu uzņēmums ar lepnumu piedāvā saviem klientiem jaunu produkciju: stikla liekšana, stikla kausēšana un daudzkārtains stikls(dekoratīvais tripleks).

Stikla liekšana

Stikla formēšanas metode: uzkarsēta līdz plastiskam stāvoklim (~650°C) stikla massa deformējas sava svara ietekmē pieņemot veidnes formu. Pēc mollēšanas izstrādājums tiek apdedzināts vai rūdīts. Mollētos stiklus var izmantot arhitektūrā – ēku fasādēm, nojumēm un starpsienām, tirdzniecības iekārtām, mēbeļu izstrādājumos, akvārijiem un mākslas izstrādājumos. Citiem vārdiem mollētais stikls ir lielisks risinājums gadījumos, kad Jūsu fantāzija vēlēsies stūrainu izstrādājumu pārveidot par izstrādājumu ar noapaļotiem stūriem.

Stikla sakausēšana - Fusing

No angļu fuse - kust; stikla lokšņu savienošanas tehnoloģija. Uz atsevišķas loksnes tiek salikts attēls no krāsaina stikla gabaliņiem un augstā (~850°C) temperatūrā tiek sakausēts vienā plāksnē. Stikla gabaliņi kūstot savienojas veidojot neparastus krāsainus dekoratīvos priekšmetus. Krāsu laukumi var tikt sapludināti vai atstāti ar noteiktām kontūrām atbilstoši vēlamajam efektam. Var veidot slāņu pārklāšanos. Ir iespējams veidot speciālās faktūras un dažādus reljefus. Šī metode ir dārga, jo dārgi ir izejmateriāli. Vitrāžu veidošanas procesa no sakusuša stikla sarežģītības dēļ vēlamo rezultātu ne vienmēr var iegūt ar pirmo reizi, kas ir viens no dārdzības iemesliem. Košs, gaismā vizuļojošs, kausēta stikla tehnikā iegūts, elements spēj pārvērst parastas stikla durvis par unikālu interjera elementu. Vai esat redzējuši šai tehnikā veidotu sienas pulksteni? Ja ir grūtības ar oriģinālas dāvanas izvēli, atrast ko oriģinālāku un lietderīgāku būs grūti. Pirmkārt, tāpēc ka Jūs varēsiet pasūtīt konkrētam interjeram, vietai, pat cilvēkam atbilstošu pulksteņa dizainu. Otrkārt, tas būs vienreizēji unikāls izstrādājums, jo nav iespējams iegūt divas vienādas ciparnīcas, pat pēc vienas skices. Treškārt, šāda dāvana būs vienmēr noderīga.

Dekoratīvais tripleks

Izmantojot polimēru materiālus kopā salīmēts stikls. Starp stikla slāņiem var ievietot dažādu faktūru un krāsu audumus, papīru, metāla elementus, kaltētus augus, u.c. Aizpildījuma variantu daudzveidība ļauj dizaineriem izmantot praktiski jebkurus mākslinieciskos paņēmienus. Piemērots grīdas, griestu elementiem, kāpnēm, galdiem, u.c..

×
Šis lauks ir obligāts.