Alumīnija konstrukcijas

Alumīnija logi un konstrukcijas

Visbiežāk alumīnija konstrukcijas izvēlas lodžijām, terasēm, ēku fasādēm un ārduvju blokiem. Mūsu uzņēmuma speciālisti piedāvā lodžiju iestiklošanu, izmantojot alumīnija profilus, kā ātru, kvalitatīvu un izdevīgu alternatīvu salīdzinoši dārgajām PVC konstrukcijām. Balkonu un lodžiju iestiklošanai izmantojam Eiropā zināmu un arī Latvijā jau pārbaudītu un uzticamu ražotāju alumīnija sistēmas.

CS 86-HI

Tā ir logu un durvju izgatavošanas sistēma ar augstu izolācijas līmeni, kura apvieno estētisku dizainu un optimālu, stabilu un augstu siltumizolācijas līmeni. Šī sistēma ir energoefektīva, pateicoties zemam siltumizolācijas koeficientam- Uw -1.47 Vt/(m2K).

Ugunsdrošās durvis

Alumīnija logi un durvis no ugunsdrošās sistēmas CS 77-FP (ar ugunsizturības pakāpi EI30 un EI60) ir izstrādāti uz jau eksistējoša profila un aksesurāru CS77 bāzes. Profila kameras, aizpildītas ar īpašu dzesējošu materiālu, un pašlīmējošs, uzbriestošs blīvējums nodrošina sistēmas ugunsnoturību.

CW50

Fasāžu un caurspīdīgu jumtu sistēma, kura arhitektiem sniedz neierobežotu rīcības brīvību. Sistēmai ir 10 izpildījuma varianti, kuri atšķiras ar ārējo izskatu. Iespējama jebkura vertikālas vai slīpas virsmas kombinācija ar dažādu tipu vērtņu integrāciju. Siltumizolācijas koeficients- Uw -0.8 Vt/(m2K) – atkarībā no stiklojuma.

CS 59PA

Piedāvā plašu neizolēto profilu izvēli funkcionālā stila konstrukciju izgatavošanai par pieņemamu cenu.Tādēļ CS 59Pa - ideāla sistēma pielietošanai valstīs ar siltu klimatu, kā arī biroju iekšējām starpsienām. Sistēma ir paredzēta logiem un durvīm, kuri ir atverami gan uz iekšu, gan uz āru.

×
Šis lauks ir obligāts.